Ajuntament de Santa Bàrbara
identitat planera
Santa Bàrbara, un mar d'oliveres Santa Bàrbara, un mar d'oliveres Santa Bàrbara, un mar d'oliveres Santa Bàrbara, un mar d'oliveres Santa Bàrbara, un mar d'oliveres Santa Bàrbara, un mar d'oliveres

Ple de l'Ajuntament

L'actual Ple Municipal de Santa Bàrbara, està format pels següents membres:

  • Àlfred Blanch Farnós (grup municipal CiU) - Alcalde
ablanch@santabarbara.cat

  • Montse Rodríguez Arasa (grup municipal CiU) - 1r Tinent Alcalde
mrodriguez@santabarbara.cat

  • Judit Lleixà Solà (grup municipal CiU) - 2n Tinent Alcalde
jlleixa@santabarbara.cat
  • Antonio Ollés Molías (grup municipal CiU) - 3r Tinent Alcalde
aolles@santabarbara.cat

  • Adrián Batiste Cuartero (grup municipal CiU) - Regidor
abatiste@santabarbara.cat

  • Laia Pla Coto (grup municipal CiU) - Regidora
lpla@santabarbara.cat

  • Joan Abella Calduch (grup municipal CiU) - Regidor
jabella@santabarbara.cat

  • Marc March Mayo (grup municipal EP)- Regidor
mmarch@santabarbara.cat

  • Eva Franch Cases (grup municipal EP) - Regidora
efranch@santabarbara.cat

  • Manel Crespo Liñán (grup municipal EP) - Regidor
mcrespo@santabarbara.cat

  • Xavier Boqué Piñol (grup municipal PPC)- Regidor
xboque@santabarbara.cat

Agendala Plana RàdioBibliotecaPunt TICInstal·laciones esportivesLlar d'infantsPIJ planerCentre d'interpretacióDeixalleriaOlivetaGaleria d'imatges

la imatge del mes

Imatge del mes

Ajuntament de Santa Bàrbara - Plaça Cid i Cid, 1 - 43570 Santa Bàrbara (el Montsià) - Tel. 977 71 70 00 - Fax 977 71 92 85 - correu electrònic

informació general - avís legal i privacitat