Ajuntament de Santa Bàrbara | Ple Municipal
1444
page-template-default,page,page-id-1444,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-11.0,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive
 

Ple Municipal

L’actual Ple Municipal de Santa Bàrbara, està format pels següents membres:

Àlfred Blanch Farnós

Grup municipal: JUNTS
Càrrec: Alcalde
ablanch@santabarbara.cat

 

Antonio Ollés Molías

Grup municipal: JUNTS
Càrrec: 2n Tinent  d’alcalde
aolles@santabarbara.cat

 

Laia Pla Coto

Grup municipal: JUNTS
Càrrec: 3r Tinent d’alcalde
lpla@santabarbara.cat

 

Ana Maria Maria Panisello Arasa

Grup municipal: JUNTS
Càrrec: Regidora
ampanisello@santabarbara.cat

 

Manel Crespo Liñán

Grup municipal: ERC-AM
Càrrec: 1r Tinent d’alcalde
mcrespo@santabarbara.cat

 

Maria Elena Estarlich Arasa

Grup municipal: ERC-AM
Càrrec: Regidora
mestarlich@santabarbara.cat

 

Joaquim Martí Llombart

Grup municipal: PP
Càrrec: Regidor
jmartill@santabarbara.cat

 

Maria Àngels Bayerri Muria

Grup municipal: PP
Càrrec: Regidora
mbayerri@santabarbara.cat

 

Maria Isabel Garcia León

Grup municipal: MAP-MTE-ECG
Càrrec: Regidora
migarcia@santabarbara.cat

 

Adrián Garcia Mármol

Grup municipal: MAP-MTE-ECG
Càrrec: Regidor
agarciam1@santabarbara.cat

 

Eva Cinta Franch Cases

Grup municipal: PSC-CP
Càrrec: Regidora
efranch@santabarbara.cat