Ajuntament de Santa Bàrbara | Ple Municipal
1444
page-template-default,page,page-id-1444,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-11.0,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive
 

Ple Municipal

L’actual Ple Municipal de Santa Bàrbara, està format pels següents membres:

Àlfred Blanch Farnós

Grup municipal: CiU
Càrrec: Alcalde
ablanch@santabarbara.cat

 

Montse Rodríguez Arasa

Grup municipal: CiU
Càrrec: Tinent Alcalde
mrodriguez@santabarbara.cat

 

Judit Lleixà Solà

Grup municipal: CiU
Càrrec: 2n Tinent Alcalde
jlleixa@santabarbara.cat

 

Antonio Ollés Molías

Grup municipal: CiU
Càrrec: 3r Tinent Alcalde
aolles@santabarbara.cat

 

Adrián Batiste Cuartero

Grup municipal: CiU
Càrrec: Regidor
abatiste@santabarbara.cat

 

Laia Pla Coto

Grup municipal: CiU
Càrrec: Regidora
lpla@santabarbara.cat

Joan Abella Calduch

Grup municipal: CiU
Càrrec: Regidor
jabella@santabarbara.cat

 

Marc March Mayo

Grup municipal: EP
Càrrec: Regidor
mmarch@santabarbara.cat

 

Eva Franch Cases

Grup municipal: EP
Càrrec: Regidora
efranch@santabarbara.cat

 

Manel Crespo Liñán

Grup municipal: EP
Càrrec: Regidor
mcrespo@santabarbara.cat

 

Xavier Boqué Piñol

Grup municipal: PPC
Càrrec: Regidor
xboque@santabarbara.cat